BLOG
Zdjęcie Biznes lunch Łódź - gdzie zamówić?
Biznes lunch Łódź - gdzie zamówić?

Biznes lunch Łódź i okolice

Długie spotkanie w firmie, gdy brak jest ochoty lub możliwości wyskoczenia na lunch do miasta, trudno wyobrazić sobie bez przerwy, by wrzucić coś na ząb. Nasz catering wbrew temu co może sugerować nazwa, to nie tylko kanapki, ale także rozmaite drobne przekąski, tzw. finger food, sałatki, ale także smakowite dania obiadowe, czyli krótko mówiąc biznes lunch w pełnej krasie.

Dania dostarczamy w formie wyporcjowanych obiadów w jednorazowych opakowaniach, szykujemy do formy stołu szwedzkiego (z podgrzewaczami, zastawą, stołami pod catering i koktajlowymi dla gości) lub też oferujemy w formie serwowanej przez kelnerów. Od Ciebie, możliwości lokalowych i kontekstu zależy, którą opcję zorganizujemy w Twojej firmie. Przekąski, kanapki i sałatki są dostarczane na paterach, więc jedyne co trzeba zrobić to wyłożyć je na stół w odpowiednim momencie.

Business lunch w firmie jest atrakcyjną formą cateringu, która pozwala złapać chwilę oddechu, siły i motywacji przed dalszą pracą. Oferujemy wygodne formy płatności online jak i kartami płatniczymi, gotówką i przelewem. Sprawdź naszą ofertę i napisz lub zadzwoń do nas po szczegóły. Szybko przygotujemy wycenę, a potem pozostanie Ci już jedynie czekać na dostawę: https://pankanapka.pl/obiady-premium/lunch-biznesowy. Usługę świadczymy na terenie Łodzi i aglomeracji łódzkiej (m.in.: Pabianic, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego, Brzezin, Strykowa, Głowna czy Ozorkowa).

Jacek Matuszewski

Strzałka wróć

catering biznesowy Łódź skąd zamówić


catering na lunch Łódź gdzie zamówić


catering lunchowy Łódź poradnik


business lunch Łódź wskazówki


catering na spotkanie biznesowe Łódź jak zamówić

Tarcza antykryzysowa PFR