BLOG
Zdjęcie Przerwy kawowe Warszawa | Przerwy kawowe Łódź
Przerwy kawowe Warszawa | Przerwy kawowe Łódź

Przerwy kawowe Łódź | Przerwy kawowe Warszawa

Espresso czy latte? Nie podejmujemy się rozstrzygać tego niekończącego się sporu ;) Za to polecamy się przy obsłudze mniejszych i większych serwisów kawowych. Oferujemy swoje usługi w Warszawie, Łodzi oraz miastach obu aglomeracji.

Organizujemy kompleksowo stanowiska z kawą, herbatą i napojami. Oferujemy przerwy kawowe z kawą z ekspresu i/lub zaparzaczy (przydatne zwłaszcza na większych eventach). Obsługujemy konferencje, bankiety, stoiska na targach, spotkania firmowe, zjazdy naukowe, eventy, rauty, szkolenia firmowe etc. Oferujemy przerwy kawowe w różnych wariantach asortymentowych i czasowych (od krótkich, kilkunasto-kilkudziesięciominutowych, przez kilkugodzinne, po całodzienne, zdarzała nam się też obsługa zleceń niestandardowych jak serwisy kilkudniowe na przykład podczas hekatonów informatycznych).  

Ofertę wzbogacamy o wody mineralne (butelkowane, w dyspenserach lub karafkach), soki (zawsze 100%, nigdy napoje sokopodobne czy nektary, na życzenie soki świeżo wyciskane lub tłoczone), ciasteczka deserowe, mini croissanty i galanterię cukierniczą, a także przekąski wytrawne (finger food, kanapki koktajlowe, sałatki w pucharkach). Wszystko to wzbogacamy aromatyczną, pyszną kawą arabicą z Włoch.

W naszej gestii leży także obsługa serwisów, na życzenie baristy, zastawa, stoły pod catering, stoły koktajlowe itp. Zakres serwisu, czas trwania oraz skład zależą od Państwa wytycznych i sugestii.

Szybko, sprawnie i konkretnie odpowiadamy na zapytania ofertowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: https://pankanapka.pl/przerwy-kawowe gdzie znajdą Państwo przykładowe warianty naszych serwisów kawowych, a także możliwość konfiguracji własnej przerwy kawowej według indywidualnych preferencji. W celu uzyskania dalszych informacje i szczegółów oferty zachęcamy do kontaktu: https://pankanapka.pl/kontakt

Jacek Matuszewski

 

Strzałka wróć

przerwa kawowa gdzie zamówić


przerwy kawowe jak zorganizować


z czego składa się przerwa kawowa

 

Tarcza antykryzysowa PFR