BLOG
Zdjęcie Catering eventowy Warszawa | Catering biznesowy Łódź

Catering eventowy Warszawa | Catering biznesowy Łódź

Catering biznesowy Warszawa | Catering biznesowy Łódź

Catering eventowy Warszawa | Catering eventowy Łódź

Bankiet po koncercie? Gala na premierze filmu? A może feta dla pracowników? Jest wiele okazji, by zorganizować firmowy event. Cieszymy się, kiedy możemy mieć w nim swój "mały" wkład. Organizowaliśmy wiele imprez firmowych, chętnie doradzamy w zakresie ilości i rodzaju menu.

Świadczymy kompleksowe usługi cateringowe dla firm w Warszawie, Łodzi i obu aglomeracjach. Co oferujemy firmom?

 1. Organizację śniadań biznesowych i biznes lunchów: oferujemy zarówno dostawy cateringu zimnego (kanapki dekorowane - https://pankanapka.pl/kanapki-koktajlowe, przekąski finger food - https://pankanapka.pl/przekaski-fingerfood, sałatki - https://pankanapka.pl/salatki-i-salaty, deski serów, mięs, ryb, owoców - https://pankanapka.pl/deski-serow-mies-ryb-owocow, desery - https://pankanapka.pl/monoporcje-slodkie) jak również cateringu gorącego (zupy, dania jednogarnkowe, dania główne). Oferta cateringowa obejmuje szeroki zakres usług – od dostawy samego jedzenia, przez zapewnienie zastawy ceramicznej, sztućców, podgrzewaczy, stołów pod catering, stołów dla gości, stołów koktajlowych, dekoracji kwiatowych, po obsługę kelnerską, a nawet barmańską. Szerzej o cateringu śniadaniowym piszemy tutaj: https://pankanapka.pl/catering-sniadaniowy-warszawa-lodz, gotowe pakiety śniadaniowe do znalezienia tu: https://pankanapka.pl/zestawy-na-10-20-30-osob. Ofertę cateringową na biznes lunch udostępniamy na dwóch stronach - https://pankanapka.pl/obiady-premium/lunch-biznesowy (opcja Premium) i tutaj: https://pankanapka.pl/ekonomiczne-zestawy-obiadowe (wersja standard).
 2. Obsługa cateringowa eventów i bankietów firmowych (catering na uroczyste otwarcie firmy, gala jubileuszowa, spotkanie dla pracowników). Przekąski finger food i mini kanapki? Ekskluzywne, eleganckie przekąski w formie monoporcji w kieliszkach? A może wersja rozbudowana o dania gorące (zupy, dania jednogarnkowe, dania główne)? Zajmiemy się tym wszystkim, a także ewentualnymi alkoholami (oferujemy także obsługę barmańską barmanów, którzy nie tyle efektownie podrzucają shakerami, co po prostu przygotowują pyszne drinki na bazie własnoręcznie przygotowanych syropów i zestów). Dwa przykładowe menu na imprezę firmową udostępniamy pod linkami:
  https://pankanapka.pl/kategoria/bankiet-firmowy/opcja-krotsza
  https://pankanapka.pl/kategoria/bankiet-firmowy/opcja-dluzsza
  a nieco więcej o ofercie barmańskiej piszemy tu: https://pankanapka.pl/oferta-barmanska
 3. Organizujemy catering na wigilie firmowe i catering na wielkanocne „jajeczka”. Szczegóły ofert do znalezienia tutaj: https://pankanapka.pl/catering-swiateczny/catering-wigilijny
  https://pankanapka.pl/catering-swiateczny/catering-wielkanocny
 4. Imprezy plenerowe, pikniki i grille firmowe: https://pankanapka.pl/impreza-plenerowa-grill  
  Co zapewniamy w ramach wyposażenia dodatkowego?
  Zapewniamy zabezpieczenie w sprzęt konieczny do wykonania usługi (stoły, krzesła, zastawę, sztućce, szkło, dekoracje kwiatowe etc.) i ludzi (obsługa techniczna, obsługa kelnerska, czy wspomniana barmańska). Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami namiotowymi.
 5. Przerwy kawowe – niezbędny element konferencji, spotkań firmowych i różnorakich eventów. Szerzej o ofercie piszemy na blogu tutaj: https://pankanapka.pl/blog-przerwy-kawowe-warszawa-przerwy-kawowe-lodz a oferty dostępne są tutaj: https://pankanapka.pl/przerwy-kawowe

Jak pracujemy?

Działamy szybko, sprawnie. Na swoją markę pracujemy od niemal 20 lat, co - tylko tyle i aż tyle - ma dla nas swoją wartość. Nie odwołamy zlecenia na dwa dni przed imprezą, co potrafi się zdarzyć jak słyszymy od zdesperowanych klientów. Jesteśmy solidnym i wiarygodnym partnerem do organizacji Twojej imprezy firmowej! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług cateringu eventowego.

Jacek Matuszewski

Strzałka wróć

catering biznesowy Warszawa gdzie zamówić

catering eventowy Warszawa jak zamówić
catering bankietowy Łódź poradnik

catering konferencyjny Łódź gdzie zamawiać
catering na spotkania biznesowe Warszawa
catering na spotkania biznesowe Łódź