BLOG
Zdjęcie Catering eventowy Warszawa | Catering eventowy Łódź - jak zamawiać?
Catering eventowy Warszawa | Catering eventowy Łódź - jak zamawiać?

Catering eventowy Warszawa | Catering eventowy Łódź

Bankiet po koncercie? Gala na premierze filmu? A może feta dla pracowników? Jest wiele okazji, by zorganizować firmowy event. Cieszymy się, kiedy możemy mieć w nim swój "mały" wkład. Organizowaliśmy wiele imprez firmowych, chętnie doradzamy w zakresie ilości i rodzaju menu.

Świadczymy kompleksowe usługi cateringowe dla firm w Warszawie, Łodzi i obu aglomeracjach. Co oferujemy firmom?

 1. Organizację śniadań biznesowych i biznes lunchów: oferujemy zarówno dostawy cateringu zimnego (kanapki dekorowane - , przekąski finger food - https://pankanapka.pl/przekaski-fingerfood, sałatki - https://pankanapka.pl/salatki-i-salaty, deski serów, mięs, ryb, owoców - https://pankanapka.pl/deski-serow-mies-ryb-owocow, desery - https://pankanapka.pl/monoporcje-slodkie) jak również cateringu gorącego (zupy, dania jednogarnkowe, dania główne). Oferta cateringowa obejmuje szeroki zakres usług – od dostawy samego jedzenia, przez zapewnienie zastawy ceramicznej, sztućców, podgrzewaczy, stołów pod catering, stołów dla gości, stołów koktajlowych, dekoracji kwiatowych, po obsługę kelnerską, a nawet barmańską. Szerzej o cateringu śniadaniowym piszemy tutaj: https://pankanapka.pl/catering-sniadaniowy-warszawa-lodz, gotowe pakiety śniadaniowe do znalezienia tu: https://pankanapka.pl/zestawy-na-10-20-30-osob. Ofertę cateringową na biznes lunch udostępniamy na dwóch stronach - https://pankanapka.pl/obiady-premium/lunch-biznesowy (opcja Premium) i tutaj: https://pankanapka.pl/ekonomiczne-zestawy-obiadowe (wersja standard).
 2. Obsługa cateringowa eventów i bankietów firmowych (catering na uroczyste otwarcie firmy, gala jubileuszowa, spotkanie dla pracowników). Przekąski finger food i mini kanapki? Ekskluzywne, eleganckie przekąski w formie monoporcji w kieliszkach? A może wersja rozbudowana o dania gorące (zupy, dania jednogarnkowe, dania główne)? Zajmiemy się tym wszystkim, a także ewentualnymi alkoholami (oferujemy także obsługę barmańską barmanów, którzy nie tyle efektownie podrzucają shakerami, co po prostu przygotowują pyszne drinki na bazie własnoręcznie przygotowanych syropów i zestów). Dwa przykładowe menu na imprezę firmową udostępniamy pod linkami:
  https://pankanapka.pl/kategoria/bankiet-firmowy/opcja-krotsza
  https://pankanapka.pl/kategoria/bankiet-firmowy/opcja-dluzsza
  a nieco więcej o ofercie barmańskiej piszemy tu: https://pankanapka.pl/oferta-barmanska
 3. Organizujemy catering na wigilie firmowe i catering na wielkanocne „jajeczka”. Szczegóły ofert do znalezienia tutaj: https://pankanapka.pl/catering-swiateczny/catering-wigilijny
  https://pankanapka.pl/catering-swiateczny/catering-wielkanocny
 4. Imprezy plenerowe, pikniki i grille firmowe: https://pankanapka.pl/impreza-plenerowa-grill  
  Co zapewniamy w ramach wyposażenia dodatkowego?
  Zapewniamy zabezpieczenie w sprzęt konieczny do wykonania usługi (stoły, krzesła, zastawę, sztućce, szkło, dekoracje kwiatowe etc.) i ludzi (obsługa techniczna, obsługa kelnerska, czy wspomniana barmańska). Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami namiotowymi.
 5. Przerwy kawowe – niezbędny element konferencji, spotkań firmowych i różnorakich eventów. Szerzej o ofercie piszemy na blogu tutaj: https://pankanapka.pl/blog-przerwy-kawowe-warszawa-przerwy-kawowe-lodz a oferty dostępne są tutaj: https://pankanapka.pl/przerwy-kawowe

Jak pracujemy?

Działamy szybko, sprawnie. Na swoją markę pracujemy od niemal 20 lat, co - tylko tyle i aż tyle - ma dla nas swoją wartość. Nie odwołamy zlecenia na dwa dni przed imprezą, co potrafi się zdarzyć jak słyszymy od zdesperowanych klientów. Jesteśmy solidnym i wiarygodnym partnerem do organizacji Twojej imprezy firmowej! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług cateringu eventowego.

Jacek Matuszewski

Strzałka wróć

catering eventowy Warszawa jak zamówić


catering bankietowy Łódź poradnik


catering konferencyjny Łódź gdzie zamawiać

Tarcza antykryzysowa PFR