BLOG
Zdjęcie Catering eventowy biznesowy Warszawa | Łódź

Catering eventowy biznesowy Warszawa | Łódź

Catering biznesowy na spotkania w biurze? Otwarcie firmy? Dni otwarte? Bankiet po koncercie? Gala na premierze filmu? A może feta dla pracowników? Jest wiele okazji, by zorganizować firmowy event. Cieszymy się, kiedy możemy mieć w nim swój "mały" wkład. Organizowaliśmy wiele imprez firmowych, chętnie doradzamy w zakresie ilości i rodzaju menu.

Menu na imprezy firmowe

Przekąski finger food i mini kanapki? Ekskluzywne, eleganckie przekąski w formie monoporcji w kieliszkach? A może wersja rozbudowana o dania gorące (zupy, dania jednogarnkowe, dania główne)? Zajmiemy się tym wszystkim, a także ewentualnymi alkoholami (oferujemy także obsługę barmańską barmanów, którzy nie tyle efektownie podrzucają shakerami, co po prostu przygotowują pyszne drinki na bazie własnoręcznie przygotowanych syropów i zestów).

Wyposażenie dodatkowe

Zapewniamy zabezpieczenie w sprzęt konieczny do wykonania usługi (stoły, krzesła, zastawę, sztućce, szkło, dekoracje kwiatowe etc.) i ludzi (obsługa techniczna, obsługa kelnerska, czy wspomniana barmańska). Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami namiotowymi, a także dysponujemy zapleczem w postaci sali bankietowej, a także przyjemnego, dużego miejsca na imprezę plenerową.

Jak pracujemy?

Działamy szybko, sprawnie. Na swoją markę pracujemy od niemal 20 lat, co - tylko tyle i aż tyle - ma dla nas swoją wartość. Nie odwołamy zlecenia na dwa dni przed imprezą, co potrafi się zdarzyć jak słyszymy od zdesperowanych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług cateringu eventowego: https://pankanapka.pl/bankiet-firmowy. Pod wskazanym linkiem znajdą Państwo różne opcje dotyczące wyboru menu na imprezę firmową.

Jacek Matuszewski

Strzałka wróć

catering biznesowy Warszawa gdzie zamówić

catering eventowy Warszawa skąd zamówić
catering bankietowy Łódź poradnik

catering konferencyjny Łódź gdzie zamawiać
catering na spotkania biznesowe Warszawa
catering na spotkania biznesowe Łódź