Menu Oferta barmańska
MENU Oferta premium
PRODUKT SPECJALNY
DOSTĘPNOŚĆ
OPIS

Jeśli szukasz firmy, która kompleksowo obsłuży Cię w zakresie cateringu, a także zadba o odpowiednią oprawę koktajlową Twojej imprezy to trafiłeś we właściwe miejsce 😉 
Oferujemy profesjonalną obsługę barmańską imprez firmowych, szykownych cocktail parties, bankietów, a także imprez plenerowych i wesel. Nasza oferta zbudowana jest na klasycznych koktajlach oraz ich najpopularniejszych twistach, których przygotowanie i podanie staramy się udoskonalić jak tylko to możliwe aby były największa atrakcją Twojej imprezy.  Dysponujemy pełnym zapleczem sprzętowym, barem mobilnym i wyśmienitą załogą specjalistów i absolutnych pasjonatów swojego fachu. Pracujemy wyłącznie na bazie alkoholi renomowanych marek oraz naturalnych i sezonowych produktach.

Osobą odpowiedzialną za kształt naszej oferty jest młody i ambitny Michał Borowiec, zwolennik używania tylko naturalnych produktów i polityki zero waste. 

Uzupełnieniem naszej oferty jest profesjonalny serwis starannie dobranego wina oraz możliwość podania piw rzemieślniczych z szerokiej oferty browaru Pinta.
Poniżej szczegóły oferty premium 

Tarcza antykryzysowa PFR