BLOG
Zdjęcie Catering weselny Łódź - poradnik
Catering weselny Łódź - poradnik

Catering weselny, czyli najważniejszy dzień życia po Twojemu

Wesele to niewątpliwie najważniejszy, lub jeden z najważniejszych dni w życiu każdej z par. Organizacja tego szczególnego dnia, zazwyczaj jest nie lada wyzwaniem. Kościół, sala weselna, menu, garnitur, suknia, fryzjer, kosmetyczka, winietki, zaproszenia, kwiaty... długo by wymieniać wszystko co trzeba zorganizować w okresie od zaręczyn do dnia ślubu. Na szczęście w obecnych czasach z pomocą w organizacji przyjęcia weselnego przychodzi nam mnóstwo portali takich jak np. https://wesele123.pl/, czy też https://www.weselezklasa.pl/. Wymienione przed chwilą strony zrzeszają w swoich zakładkach firmy z praktycznie każdej potrzebnej do organizacji wesela branży - od sali weselnej, po fotobudkę.

W ostatnich czasach wspaniałe jest to, że przy organizacji przyjęcia weselnego praktycznie nic nie ogranicza naszej inwencji. Prawie nic, bo jednak nadal pewnikiem jest para zakochanych i goście, pewnikiem są też zaślubiny i przysięga, którą składają sobie młodzi. Natomiast to komu para złoży taką przysięgę już takie pewne nie jest. Kilkadziesiąt lat temu naszym rodzicom nie przeszło by przez myśl, że mogą wziąć ślub gdzie indziej niż w kościele czy też sali Urzędu Stanu Cywilnego, dziś nie dość że księżą i urzędnicy zaczęli organizować zaślubiny poza murami swoich instytucji to dochodzą takie możliwości jak np. zaślubiny humanistyczne, pozwalające wyjść poza standardowe schematy w zakresie słów przysięgi małżeńskiej. Para nie przysięga w takim wypadku przed księdzem, czy też urzędnikiem, ale przede wszystkim przed sobą. Taką uroczystość zaślubin można zorganizować w dowolnym wybranym przez siebie miejscu. Przyznam szczerze że bardzo mi się ta forma podoba, mogę to powiedzieć, gdyż sam świadkiem takiej ceremonii byłem.  Więcej informacji na ten ciekawy temat znajdziecie tutaj: http://www.slubhumanistyczny.com/. Zaraz, zaraz... ale co to ma wspólnego z firmą cateringową?!

Otóż ma. I to bardzo wiele. Razem z łamaniem schematów nie do złamania takich jak ślub w kościele czy też ślub w urzędzie łamie się kolejne takie jak ten, wg którego wesele musi być zorganizowane na sali czy też w remizie. W tym wypadku również nie ogranicza nas już konwencja i kilka domów weselnych położonych w naszej najbliższej okolicy. Dziś z pomocą firmy cateringowej wesele można zorganizować dosłownie wszędzie. Nie trzeba się tu trzymać żadnych ram. W samym ubiegłym roku mieliśmy okazję zorganizować catering weselny np. w starym ogródku działkowym dziadków pary młodej nieopodal Łodzi, czy też w ogrodzie zabytkowego dworku w łódzkim Arturówku. W obu przypadkach potrzebne były zorganizowane przez naszą firmę namioty, stoły oraz krzesła - dla nas to pestka.

Kolejną z ciekawych form z jaką mieliśmy w zeszłym roku i dwa lata temu do czynienia jest ślub w Jurcie - uroczystość organizowana przez profesjonalną krakowską firmę, którą polecamy z czystym sumieniem http://slubwjurcie.pl/. Możecie mi wierzyć że rozstawiona pośród leśnej łąki drewniana jurta oświetlona naftowymi lampionami robi niesamowite wrażenie na każdym z obecnych na takim weselu gości.

No dobrze. Macie już zorganizowaną ceremonię zaślubin, miejsce w którym odbędzie się wesele, być może również namioty i krzesła - pozostaje jeszcze najważniejszy (przynajmniej w przypadku naszej firmy) szczegół - jedzenie. Jedzenie to coś na czym znamy się najlepiej. Nasze świeże potrawy i przekąski z całą pewnością urozmaiciły, czy też były nieodzownym elementem setek imprez naszych klientów. Wszak nasza firma działa od 2001 roku. Z łatwością wybierzesz jeden z naszych trzech wariantów menu weselnego https://pankanapka.pl/catering-weselny-lodz-menu lub sokorzystać z opcji wyboru menu weselnego według własnego pomysłu: https://pankanapka.pl/catering-weselny-lodz-menu-zestaw-indywidualny. Możesz też po prostu napisać do nas krótkiego maila na adres biuro@pankanpka.pl lub wcześniej zadzwonić pod nr 512100522.

Jeśli oprócz jedzenia przydałyby Ci się  atrakcje takie jak DJ, Barman, czy też Fotobudka. Napisz do nas z chęcią polecimy Ci najlepszych, którymi się otaczamy. I oczywiście z chęcią zorganizuję catering na Twoje wesele w Łodzi i okolicach!

Maciej Dąbrowski

Strzałka wróć

catering weselny Łódź jak wybrać


catering na wesele Łódź co warto wiedzieć


menu na wesele łódzkie jak wybrać


catering weselny łódzkie co warto wiedzieć


wesela plenerowe catering łódzkie omówienie


impreza weselna w plenerze wskazówki

Tarcza antykryzysowa PFR