Bankiet | Event | Impreza firmowa

Nasza firma świadczy usługi cateringu biznesowego w Warszawie, cateringu dla firm w Łodzi i obu aglomeracjach. Pracujemy dla firm przy różnych okazjach. Obsługujemy cateringowo bankiety firmowe, dostarczamy catering na konferencje i różnego rodzaju eventy firmowe.

Przygotowujesz budżet na imprezę firmową, szukasz cateringu na konferencję? Jesteśmy do dyspozycji! Podpowiemy jak, kiedy i ile zamówić. Bankiet firmowy to jedna z najbardziej uroczystych form cateringu imprezowego dla firm. To optymalne rozwiązanie podkreślające rangę spotkania i doceniające Państwa gości. Podpisanie ważnego kontraktu, konferencja, otwarcie nowej siedziby lub jubileusz firmy - wszystkie te okazje są doskonałym pretekstem do organizacji cateringu eventowego w formie bankietu firmowego.

Na naszej stronie oferujemy dwa typy menu na bankiet firmowy – wersję krótszą oraz dłuższą. Każda z nich stanowi oczywiście jedynie przykładową ofertę i może być zmieniona zgodnie z Państwa życzeniem. Każda wersja zawiera catering w postaci zimnej płyty, catering gorący (dania obiadowe), a także serwis kawowy, napoje zimne i desery.

Dlaczego warto postawić na nas w realizacji cateringu na event?

Stanowimy zespół sprawdzonych, znających się na swoim fachu ludzi, rzemieślnicza rzetelność i uczciwość są podstawami naszego działania. Nasz cel to Państwa satysfakcja oraz przekonanie, że goście zostali podjęci w należyty sposób. Będzie nam niezwykle miło zająć się obsługą Państwa bankietu lub innego rodzaju imprezy firmowej. Dołączą Państwo do grona tych, którzy już nam zaufali: https://pankanapka.pl/zaufali-nam.

Oferujemy kompleksową obsługę bankietów, eventów i imprez firmowych. Nasza oferta cateringu biznesowego obejmuje nie tylko dostawę pysznego jedzenia, ale także:

  • nadzór menadżerski nad realizacją imprezy
  • obsługę kelnerską (profesjonalna, sprawdzona ekipa kelnerska)
  • dostawę mebli i sprzętu cateringowego (stoły, krzesła, stoliki koktajlowe, nakrycia, zastawę, sztućce, namioty, oświetlenie)
  • dostawę użytecznych drobiazgów (np.: kwiatów)

(Szerzej o ofercie cateringu na imprezy firmowe w Warszawie i Łodzi piszemy na naszym blogu: https://pankanapka.pl/catering-eventowy-biznesowy-lodz-warszawa). W ramach realizacji zleceń z zakresu cateringu biznesowego współpracujemy zarówno bezpośrednio z firmami organizującymi bankiet, konferencję czy innego rodzaju imprezę firmową, a także z firmami eventowymi. Oferta współpracy dotyczy zleceń na terenie Łodzi, Warszawy oraz okolic tych miast.

Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów oferty. W celu uzyskania wyceny bankietu firmowego należy podać kod pocztowy, datę i godzinę startu imprezy, a następnie zaznaczyć interesujące nas opcje z oferty bankietowej. Staramy się odpowiadać w ciągu 24 h od otrzymania zapytania (nasze biuro pracuje od poniedziałku do piątku od 8 do 18). Oferujemy możliwość dostarczenia próbek wybranego asortymentu cateringowego z oferty eventowej. Zapraszamy do współpracy!

catering na imprezę firmową Warszawa


catering bankietowy Warszawa


catering na imprezę firmową Łódź


catering bankietowy Łódź


catering eventowy Warszawa


coctail party catering Warszawa


catering eventowy Łódź


coctail party catering Łódź


catering na imprezę firmową Pabianice


catering na imprezę firmową Zgierz


catering na imprezę firmową Aleksandrów Łódzki

catering na imprezę firmową Konstantynów Łódzki
Tarcza antykryzysowa PFR