Menu Lunch biznesowy (firma)
MENU Lunch biznesowy
PRODUKT SPECJALNY
DOSTĘPNOŚĆ
OPIS

Jeśli szukasz cateringu na lunch w Łodzi lub okolicach (oferta lunchowa dostępna jest na terenie całej aglomeracji łódzkiej, m.in. w Pabianicach, Zgierzu, Aleksandrowie Łódzkim, Konstantynowie Łódzkim i Strykowie), to także trafiłeś wyśmienicie!

Świadczymy usługi cateringowe dla firm.

Nasza oferta cateringu lunchowego dostępna jest na obydwu rynkach, na których działamy – w Łodzi i aglomeracji łódzkiej.

Od lat zajmujemy się dostawami lunchów na szkolenia, lunche i spotkania biznesowe etc. Przyjeżdżamy z kompletnym sprzętem cateringowym: stołami pod catering, stołami koktajlowymi, obrusami, falbanami lub naciągami, zastawą ceramiczną, podgrzewaczami do potraw lub też dostarczamy lunch w opakowaniach jednorazowych.

Zapewniamy smakowite zupy i dania główne na firmowe lunche. W naszej ofercie menu znajdują się zarówno tradycyjne dania kuchni polskiej (jak na przykład krem z borowików czy polędwiczka wieprzowa w sosie pieczeniowym, kluski śląskie, purée z kapusty kiszonej), jak również elementy kuchni śródziemnomorskiej (toskański krem z pomidorów z grzankami albo filet z łososia w sosie cytrynowym z pastą balsamiczną, purée ziemniaczane, sałatka z rukoli) i fusion (np.: pierś z kurczaka „Flash Royal", ryż gotowany, surówka z białej kapusty i świeżego ogórka).

Gwarantujemy obsługę kelnerską na najwyższym poziomie i oczywiście najważniejsze – smakowite, niepowtarzalne dania lunchowe! Specjalne życzenia? Nasi kucharze przygotują potrawy na specjalne życzenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą menu lunchowego!

Wielkość porcji: zupy – 300 ml; danie główne + dodatek skrobiowy + dodatek warzywny - gramatury indywidualne przy każdym daniu (średnio 550 g).

Listę alergenów znajdziesz w głównych opisach poszczególnych produktów.

biznes lunch catering Łódź


catering lunchowy dla firm Łódź


lunch firmowy Łódź


obiad na spotkanie biznesowe Łódź


catering lunchowy Łódź


catering na lunch Konstantynów Łódzki


biznes lunch catering Zgierz


lunch biznesowy catering Pabianice


biznes lunch catering Aleksandrów Łódzki


biznes lunch catering Stryków

Tarcza antykryzysowa PFR