Zestawy cateringu na 10 | 15 | 20 | 25 | 30 osób

Czym są nasze cateringowe zestawy przekąsek? To odpowiedź na liczne zapytania od naszych klientów dotyczące tego ile cateringu należy zamówić na daną okazję. Czy chodzi o catering na imprezy domową, popularnie zwaną domówką, czy o catering sylwestrowy, catering na urodziny czy też po prostu catering na prezentację dla przedstawicieli medycznych w szpitalu, czy w Łodzi czy w Warszawie, jedno pozostaje niezmienne. Najczęściej pytacie nas o to ile czego zamówić i ile to kosztuje 😉

Stąd też powstała idea, by dla przykładu pokazać ile według nas powinno się skalkulować cateringu na tego typu okazje. Oczywiście jedna drugiej nierówna. Dla jednych domówka to po prostu krótkie, 2-3 godzinne spotkanie, dla innych impreza domowa, która trwa krócej niż do rana, to nie impreza. Nie da się tego opisać ani opowiedzieć w najdłuższym nawet tekście, postaraliśmy się jednak– nieco usystematyzować temat i uśrednić sugerowane ilości zamówienia cateringowego – szerzej o tym piszemy na naszym blogu w artykułach: https://pankanapka.pl/catering-do-domu-warszawa-lodz (tutaj nacisk kładziemy na informacje kiedy najlepiej zamówić catering na imprezę domową oraz jakie menu na domówkę będzie akurat – piszemy i o zimnej płycie i o cateringu na gorąco).

Warto też zajrzeć do dwóch innych „blogowych” artykułów, z których jeden dedykujemy zamówieniom cateringu sylwestrowego w Warszawie i Łodzi: https://pankanapka.pl/catering-sylwestrowy-warszawa-lodz. Tam znajdziecie wskazówki dotyczące zarówno tego ile cateringu zamówić na Sylwestra, jak również kilka praktycznych porad, w tym np. dotyczących form płatności, żeby uniknąć niepotrzebnych stresów i niespodzianek w tym szczególnym, sylwestrowym czasie. Łódź i Warszawa (ale także i mniejsze ośrodki jak Pabianice, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Piaseczno czy Pruszków) na pewno oferują full bankomatów, ale czy naprawdę chcesz drałować po gotówkę w środku zimy? 😉 Po to jak sądzę rozważasz zamówienie cateringu do domu, by odpuścić sobie niepotrzebnych wycieczek. Zachęcam do przeczytania artykułu, catering domowy mamy obcykany w jednym palcu i dzielimy się to wiedzą niezależnie do tego, czy finalnie to zamówienie złożysz u nas czy u konkurencji. Choć oczywiście będzie nam miło jeśli spodoba Ci się nasza oferta cateringowa.

Jeśli planujesz zamówienie do firmy w Łodzi, Warszawie lub ich okolicach - pamiętajcie, że nasze oferty dostępne są nie tylko w centrum obu aglomeracji, ale także w obwarzanku, a więc wokół Łodzi nasz catering zamówisz do Pabianic, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego, Strykowa, czy Brzezin, a w okolicach Warszawy będą to m.in. Piaseczno, Pruszków, Piastów, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Izabelin, Jabłonna, Ząbki, Marki, Konstancin-Jeziorna czy Otwock - na przykład na okoliczność śniadania biznesowego koniecznie zajrzyj do naszego poradnika: https://pankanapka.pl/catering-sniadaniowy-warszawa-lodz Tutaj również podpowiadamy ile czego zamówić, by goście byli zadowoleni z tej formy cateringu biznesowego. Piszemy jak wybrać odpowiednią firmę cateringową do zleceń na catering biznesowy, kiedy i jak zamawiać, co z zastawą, fakturami i formami płatności. Catering na spotkania biznesowe to clou naszych codziennych realizacji i nie mam tu na myśli sprzedaży bezpośredniej, ponieważ tym nie zajmujemy się już od 10 lat.

Zestawy cateringowe na 10, 20 i 30 osób powstały także dla wygody tych użytkowników naszego sklepu cateringowego, którzy żyją szybko, nie chcą poświęcać zbyt wiele czasu na wybieranie poszczególnych pozycji z naszego menu cateringowego, a pragną jedynie, by „coś” na tym stole urodzinowym było. Dbamy więc przede wszystkim o to cateringowe „coś”, ale także szanujemy decyzje naszych klientów, którzy po prostu chcą mieć sprawę zamówienia cateringu szybko z głowy. Chcesz szybko zamówić zestaw cateringowy na urodziny w Warszawie? Potrzebujesz pilnie oferty na catering na domówkę w Łodzi? Przekąski na imprezę w Warszawie? Catering domowy w Warszawie? To dla Ciebie stworzyliśmy nasze propozycje zestawów. Więcej informacji o tym jak zamawiać catering na urodziny czy ogólniej catering na przyjęcie w domu znajdziesz w naszm wpisie: https://pankanapka.pl/catering-na-urodziny-warszawa-lodz

Wreszcie nasze cateringowe propozycje na urodziny, spotkania biznesowe, imieniny czy domówkę są odpowiedzią na inne często powtarzające się pytanie – ile to kosztuje?

- Dzień dobry, mam takie pytanie: ile kosztuje catering na imprezę urodzinową?

- Oczywiście możemy na pewno odpowiedzieć, że „to zależy”, rozpocząć dopytywanie jaki catering, co dokładnie miałoby to być i zacząć wymieniać szereg powodów determinujących całkiem różne ceny cateringu na urodziny czy domówkę, ale wiemy jedno – są tacy, do których po prostu przemawia magia liczb. I na nic wszelkie nasze próby wyjaśnień, dopóki ktoś nie dowie się jaka jest orientacyjna cena cateringu do domu. Nie będziemy polemizować, szanujemy wszystkich naszych klientów, więc z myślą o nich również powstały nasze zestawy. Wszystkie przekąski fingerfood, eleganckie przekąski w kieliszkach, deski serów, sałatki, patery mięs, owoców, czy kanapek koktajlowych i deserów zebrane do kupy w poręczne cateringowe zestawy, a każdy taki zestaw opatrzony konkretną ceną. Proste? Prostsze niż myślisz! Nasze zestawy można szybko i bezpiecznie zamówić online w sklepie cateringowym. Zestawy są w cenach od 429 zł do 1199 zł. Są to ceny brutto, zawierają VAT, nie zawierają kosztów pater (3 lub 8 zł) oraz dostawy. Te wahają się od 29 zł do 35 zł w zależności od rejonu dostawy.

  • Warszawa (dostawy cateringu domowego i firmowego we wszystkie warszawskie dzielnice: Śródmieście, Mokotów, Wilanów, Ursynów, Włochy, Ursus, Ochota, Wola, Bemowo, Żoliborz, Bielany, Białołęka, Targówek, Praga Północ, Praga Południe, Rembertów, Wesoła, Wawer)
  • Łódź (catering do domu i firmy dowozimy we wszystkie łódzkie dzielnice: Śródmieście, Polesie, Widzew, Bałuty, Górna)
  • aglomeracja łódzka (dostawy cateringu do domu i do firm w Pabianicach, Konstantynowie Łódzkim, Aleksandrowie Łódzkim, Zgierzu, Strykowie, Ozorkowie, Głownie, Brzezinach i gminach ościennych z kodem zaczynającym się do 95-…)
  • aglomeracja warszawska (catering z dostawą do domu i firmy w Piasecznie, Pruszkowie, Piastowie, Milanówku, Grodzisku Mazowieckim, Ożarowie Mazowieckim, Izabelinie, Łomiankach, Jabłonnej, Legionowie, Otwocku, Konstancinie Jeziornej)

Chcąc mieć swój udział w popularyzacji diety wegetariańskiej i wegańskiej wsłuchaliśmy się w sugestie naszych dotychczasowych klientów, którym zestawy cateringowe bardzo się spodobały, jednak niekoniecznie chcieli zamawiać catering na imprezę, catering na domówkę czy catering na spotkanie biznesowe zawierający jakiekolwiek przekąski fingerfood z mięsem, wędliną czy generalnie produkty pochodzenia zwierzęcego. Przykładowy wegetariański zestaw cateringowy na urodziny, domówkę, czy spotkanie biznesowe dostępny jest u nas pod linkiem: https://pankanapka.pl/kategoria/zestawy-na-10-20-30-osob/zestaw-wegetarianski-na-20-osob

Catering na domówkę Warszawa? Zestaw cateringowy na urodziny w Pabianicach? Catering na Sylwestra w Łodzi? Catering na spotkanie biznesowe w Piasecznie? Zestaw cateringu urodzinowego w Warszawie? Jeśli nie masz pewności ile zamówić skorzystaj z gotowych zestawów lub skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy ile i czego zamówić i odpowiemy ile to będzie kosztowało!

catering na imprezy Warszawa


catering na domówkę Warszawa


catering na imprezę Łódź


catering na urodziny Warszawa


catering sylwestrowy Warszawa


catering na imprezy domowe Warszawa


catering urodzinowy Warszawa cennik


catering domowy Warszawa


catering do domu Warszawa


catering na urodziny Warszawa cennik


catering na przyjęcie w domu Warszawa

catering na 20 osób cena

catering na 10 osób cena

catering na 30 osób cena

catering na imprezę Warszawa
Tarcza antykryzysowa PFR