Catering wielkanocny (dom/mała firma)

Okolice świąt wielkanocnych to najczęściej bardzo pracowity czas. A same święta wielkanocne mają to do siebie, że są bardzo krótkie, przychodzą nagle, niespodziewanie. Przynajmniej ja zawsze jestem zdziwiony, że to „już”. Jeśli na święta wielkanocne planujesz wpaść do rodziców, teściów lub przyjaciół, to z Bogiem sprawa. Natomiast jeśli Twoim zadaniem jest podjąć gości wielkanocnym menu, to sytuacja nieco się komplikuje. Dwa dni wyjęte z życiorysu spędzone w kuchni to marna perspektywa. Tym bardziej jeśli jesteś mocno zaangażowana/y w pracę.

Przychodzimy z pomocą! Niezależnie od tego czy potrzebujesz złożyć mniejsze czy większe zamówienie na catering wielkanocny do domu (nieważne w Łodzi, Warszawie czy ich okolicach), sprawę załatwisz w naszym wygodnym, poręcznym i bezpiecznym sklepie internetowym. Przygotowaliśmy kompleksową ofertę menu wielkanocnego. W niej znajdziesz wielkanocne klasyki, takie jak żurek z jajkiem i białą kiełbasą, jaja faszerowane różnymi rodzajami nadzienia (m.in.: pastą z tuńczyka, kawiorem, łososiem wędzonym, ale także z myślą o wegetarianach – pieczarkami z nutą oliwy truflowej, czy pastą z awokado i czosnku, czyli popularnym guacamole).

Nasza oferta na catering wielkanocny do domu zawiera także dania obiadowe, na świąteczny obiad. Jedną z kluczowych i wielce popularnych pozycji w naszym menu wielkanocnym jest od kilku lat dania z kaczki, a mianowicie pieczone kacze uda z cielęciną i parmezanem, a także filet z kaczki z glazurowanymi jabłkami.

Ofertę menu wielkanocnego uzupełniają nie mniej istotne śledzie – u nas same świąteczne klasyki – z śledzie z cebulką w oleju, śledzie w śmietanie z jabłkiem i śledzie w sosie tatarskim. Nie zapomnieliśmy też o wielkanocnym „must have” w postaci łososia w galarecie i dorsza w galarecie, którą uzupełnia nieco ekstrawaganckie na pierwszy rzut oka danie świąteczne - terinka z dorsza z miodową pastą i suszonymi figami.  

Jeśli chcesz zamówić catering wielkanocny i świąteczny w Warszawie, to nasza strona sklepu cateringowego na pewno Ci się spodoba. Wszystkie potrawy wielkanocne mają swoje zdjęcia, bez problemu sprawdzisz cennik dań wielkanocnych, a także w prosty sposób zamówisz catering wielkanocny do domu w Warszawie i aglomeracji warszawskiej (dowozimy zamówienia wielkanocne m.in. do: Piaseczna, Ożarowa, Grodziska, Izabelina, Otwocka, Konstancina Jeziornej, Marek, Legionowa, Piastowa, Magdalenki, Nadarzyna).

Analogicznie zamówisz catering wielkanocny z dostawą do domu w Łodzi i okolicach (m.in. do: Pabianic, Zgierza, Aleksandrowa, Konstantynowa, Rąbienia, Ksawerowa, Brzezin, Strykowa, a także w dalszych częściach aglomeracji łódzkiej – w Głownie czy Ozorkowie).

Oferta wielkanocnego menu do zakupu w formie klasycznego sklepu internetowego jest skierowana dla klientów prywatnych (dostawy do domu), a także do małych firm. Jeśli szukasz oferty na catering wielkanocny do firmy w formie organizacji imprezy z bufetem szwedzkim koniecznie zajrzyj na dedykowaną stronę: https://pankanapka.pl/catering-swiateczny/catering-wielkanocny

catering wielkanocny do domu Warszawa


catering na wielkanoc do domu Łódź


catering na święta wielkanocne Warszawa


catering wielkanocny do domu Konstantynów Łódzki


catering wielkanocny do domu Pabianice


catering wielkanocny do domu Aleksandrów Łódzki


catering wielkanocny do domu Konstancin Jeziorna


catering na wielkanoc do domu Podkowa Leśna


catering wielkanocny do domu Zgierz


catering wielkanocny do domu Piaseczno

Tarcza antykryzysowa PFR