o firmie

O firmie grafika O firmie grafika O firmie grafika

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi cateringowe z doświadczeniem w branży zdobywanym od 2001roku. Działamy w Łodzi, Warszawie i obu aglomeracjach (m.in.: Pabianicach, Zgierzu, Aleksandrowie i Konstantynowie Łódzkim, Brzezinach; Piasecznie, Pruszkowie, Milanówku, Ożarowie i Grodzisku Mazowieckim, Jabłonnej, Markach, Konstancinie, Otwocku). Szybka i łatwa weryfikacja po kodzie pocztowym dostępna jest pod linkiem: https://pankanapka.pl/obslugiwany-obszar/koszty-dostawy

Historia firmy

Zaczynaliśmy od dystrybucji biurowej (m.in. kanapek i sałatek), która to działalność sprowokowała nazwę naszej firmy nadaną nam przez klientów – „Pan Kanapka”. Idąc za ciosem nazwę zastrzegliśmy w Urzędzie Patentowym RP, a z uwagi na jej rozpoznawalność wśród naszych klientów postanowiliśmy już jej nie zmieniać.

Co robimy aktualnie?

Catering firmowy | biznesowy

Realizujemy dostawy cateringu na bankiety firmowe, konferencje, eventy, imprezy plenerowe. Codziennie prowadzimy obsługę szkoleń, dostawy śniadań, brunchów i lunchów biznesowych, przerw kawowych, lunch boxów podróżnych. Ciekawą i niszową ofertą jest obsługa planów filmowych. W ofercie mamy także imprezy dedykowane jak wigilie firmowe czy wielkanocne „jajeczko”.

Catering domowy | prywatny

Realizujemy dostawy cateringu na różnego typu imprezy okolicznościowe (komunie, chrzciny, wesela, urodziny, imieniny, rocznice). Organizujemy imprezy plenerowe (np. wesela, grille). Dostarczamy dania cateringu świątecznego na Wielkanoc (w sobotę wielkanocną ) i Wigilię (również 24 grudnia).

Zasady działania

Szybko staramy się rozpoznać potrzeby oraz przygotować właściwą i konkurencyjną ofertę. Nasza oferta jest skonstruowana tak, że każdy znajdzie tu coś dla siebie począwszy od drobnych przekąsek, przystawek, pater kanapek, poprzez dania obiadowe po ofertę cateringu na szkolenia, przyjęcia okolicznościowe, wigilie firmowe czy catering weselny. Lubimy nowinki techniczne, a także sami chcemy kupować szybko, na jasnych i czytelnych zasadach. Stąd coraz więcej pozycji na naszej stronie ma status produktów sklepowych, które można po prostu zamawiać online.

Będzie nam niezwykle miło zająć się obsługą Państwa imprezy. Tutaj mogą Państwo sprawdzić grono firm, dla których mieliśmy przyjemność pracować: https://pankanapka.pl/zaufali-nam
Nasza firma cateringowa jest rozpoznawalna w całej środkowej Polsce. Czy to Łódź, czy Warszawa, nasze usługi cateringowe od lat cieszą się dużym powodzeniem i nienaganną opinią w zakresie jakości dostarczonego jedzenia oraz całokształtu współpracy. Zakupy na naszej stronie są ponadto chronione gwarancją finansową Trusted Shops.

Jeśli nie są Państwo pewni co do zakresu menu lub po prostu potrzebują pomocy w jego skomponowaniu, chętnie przygotujemy naszą ofertę w oparciu o wskazany budżet oraz wszelkie indywidualne sugestie. Staramy się odpowiadać w ciągu 24 godzin od momentu wpłynięcia zapytania (nasze biuro pracuje od poniedziałku do piątku, weekendowo tylko część realizacyjna – kuchnia i dostawcy). Działamy szybko i efektywnie – jak przystało na solidną firmę cateringową.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Jacek Matuszewski
Dominik Andrzejczak
Maciej Dąbrowski