o firmie

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi cateringowe z doświadczeniem w branży zdobywanym od 2001 roku. Działamy w Łodzi i aglomeracji łódzkiej (m.in.: Pabianicach, Zgierzu, Aleksandrowie Łódzkim, Konstantynowie Łódzkim, Brzezinach, Strykowie, Ozorkowie, Głownie, Rzgowie, Tuszynie), a także
w Warszawie i aglomeracji warszawskiej (m.in.: w Piasecznie, Piastowie, Pruszkowie, Milanówku, Ożarowie Mazowieckim, Grodzisku Mazowieckim, Jabłonnej, Legionowie, Markach, Konstancinie, Otwocku). Szybka i łatwa weryfikacja po kodzie pocztowym dostępna jest pod linkiem: https://pankanapka.pl/obslugiwany-obszar/koszty-dostawy

Historia firmy

Zaczynaliśmy od dystrybucji biurowej (m.in. kanapek i sałatek), która to działalność sprowokowała nazwę naszej firmy nadaną nam przez klientów – „Pan Kanapka”. Idąc za ciosem nazwę zastrzegliśmy w Urzędzie Patentowym RP, a z uwagi na jej rozpoznawalność wśród naszych klientów postanowiliśmy już jej nie zmieniać.

Co robimy aktualnie?

Catering firmowy Warszawa | Łódź | catering biznesowy Warszawa | Łódź

Realizujemy dostawy cateringu dla firm na bankiety firmowe, konferencje, eventy, imprezy plenerowe. Codziennie prowadzimy obsługę szkoleń, dostawy śniadań, brunchów i lunchów biznesowych, przerw kawowych, lunch boxów podróżnych. Ciekawą i niszową ofertą jest usługa cateringu na plan filmowy. W ofercie mamy także imprezy dedykowane jak wigilie firmowe czy imprezy wielkanocne, tzw. „jajeczko”. Obsługujemy także mniejsze zamówienia firmowe na catering śniadaniowy, dostawy przekąsek i kanapek bankietowych na spotkania biznesowe, szkolenia, lunche etc.

Catering domowy Warszawa | Łódź | catering prywatny Warszawa | Łódź

Dostarczamy weekendowo catering na imprezy domowe, popularnie zwane „domówkami”. Realizujemy dostawy cateringu do domu na różnego typu imprezy okolicznościowe (komunie, chrzciny, wesela, urodziny, imieniny, rocznice). Organizujemy imprezy plenerowe (np. catering na wesela, catering na imprezę grillową). Dostarczamy catering świąteczny na Wielkanoc (w sobotę wielkanocną ) i oraz catering na Wigilię i catering świąteczny (do 24 grudnia włącznie).

Zasady naszego działania

Szybko staramy się rozpoznać potrzeby oraz przygotować odpowiednią i konkurencyjną ofertę. Jest ona kompleksowa, co oznacza, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Począwszy od drobnych przekąsek (fingerfood), przystawek, kanapek koktajlowych, poprzez dania obiadowe po ofertę cateringu na szkolenia, przyjęcia okolicznościowe, wigilie firmowe czy catering weselny. Lubimy nowinki techniczne, a także sami chcemy kupować szybko, na jasnych i czytelnych zasadach. Stąd coraz więcej pozycji na naszej stronie ma status produktów sklepowych, co sprawia, że można łatwo, szybko i bezpiecznie zamówić catering online.

Będzie nam niezwykle miło zająć się obsługą Państwa imprezy. Tutaj mogą Państwo sprawdzić grono firm, dla których mieliśmy przyjemność pracować: https://pankanapka.pl/zaufali-nam
Nasza firma cateringowa jest rozpoznawalna w całej środkowej Polsce. Czy to Łódź, czy Warszawa, nasze usługi cateringowe od lat cieszą się dużym powodzeniem i nienaganną opinią w zakresie jakości dostarczonego jedzenia oraz całokształtu współpracy, a firma jest często polecaną firmą cateringową. Zakupy na naszej stronie są ponadto chronione gwarancją finansową Trusted Shops.

Jeśli nie są Państwo pewni co do zakresu menu lub po prostu potrzebują pomocy w jego skomponowaniu, chętnie przygotujemy naszą ofertę cateringową w oparciu o wskazany budżet oraz wszelkie indywidualne sugestie.

Staramy się odpowiadać w ciągu 24 godzin od momentu wpłynięcia zapytania (nasze biuro pracuje od poniedziałku do piątku, weekendowo tylko część realizacyjna – kuchnia i dostawcy). Działamy szybko i efektywnie – jak przystało na solidną firmę cateringową.

Szukasz cateringu w Warszawie, cateringu w Łodzi lub okolicach tych miast? Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Jacek Matuszewski
Dominik Andrzejczak
Maciej Dąbrowski

Tarcza antykryzysowa PFR