o firmie

O firmie grafika O firmie grafika O firmie grafika

Pan Kanapka Catering to firma cateringowa z doświadczeniem w branży zdobywanym od roku 2001. Świadczymy usługi cateringowe w Łodzi, aglomeracjach łódzkiej oraz Warszawie i aglomeracji warszawskiej, a także na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i Bełchatowa. Aby sprawdzić czy realizujemy dostawy do wskazanej lokalizacji prosimy o weryfikację kodu pocztowego w okienku weryfikującym kody pocztowe: https://pankanapka.pl/obslugiwany-obszar/koszty-dostawy

Nasza oferta obejmuje zarówno obsługę cateringową prywatnych imprez okolicznościowych, poprzez bankiety, obsługę szkoleń, lunchów biznesowych, przerw kawowych, po dostawy obiadów (np. na szkolenia, natomiast nie dostarczamy obiadów na telefon).

Zaczynaliśmy od dystrybucji kanapek pakowanych, która to działalność przyczyniła się do powstania nazwy naszej firmy – „Pan Kanapka”. Nazwę zastrzegliśmy w Urzędzie Patentowym RP, a z uwagi na jej rozpoznawalność wśród naszych klientów postanowiliśmy jej nie zmieniać.

Szybko staramy się rozpoznać potrzeby oraz przygotować właściwą i konkurencyjną ofertę.

Nasza oferta jest skonstruowana tak, że każdy znajdzie tu coś dla siebie począwszy od drobnych przekąsek, przystawek, pater kanapek, poprzez dania gorące po ofertę cateringu na szkolenia, przyjęcia okolicznościowe, wigilie firmowe czy catering weselny.

Będzie nam niezwykle miło zająć się obsługą Państwa imprezy. Tutaj mogą Państwo sprawdzić grono tych, którzy już nam Zaufali

Nasza firma cateringowa jest rozpoznawalna w całej środkowej Polsce. Czy to Łódź, czy Warszawa, nasze usługi cateringowe cieszą się dużym powodzeniem i nienaganną opinią w zakresie jakości dostarczonego jedzenia oraz całokształtu współpracy z klientem.

Jeśli nie są Państwo pewni co do zakresu menu lub po prostu potrzebują pomocy w jego skomponowaniu chętnie przygotujemy naszą ofertę w oparciu o zadany budżet oraz wszelkie indywidualne sugestie. Od chwili zlecenia do otrzymania propozycji naszych usług cateringowych z reguły nie miną nawet 24 godziny. Działamy szybko i efektywnie – jak przystało na solidną firmę cateringową.

Naszą dewizą jest jak najlepsza obsługa klienta od zapytania ofertowego po zdobycie informacji o wrażeniach po organizowanej przez nas imprezie. Proklienckie podejście jest zdecydowanie naszym znakiem rozpoznawczym – stawiamy na zadowolenie nawet najbardziej wymagających.

Najlepsze kanapki, przekąski, lunche, zestawy obiadowe oraz serwisy kawowe tylko u nas.