• catering dla firm Warszawa – świadczymy szerokie spektrum usług cateringu biznesowego naszych klientów z Warszawy i aglomeracji warszawskiej – są ta zarówno dostawy cateringu zimnego (catering śniadaniowy Warszawa – o nim piszemy także na https://pankanapka.pl/catering-sniadaniowy-warszawa-lodz, jak kanapki bankietowe, przekąski finger food, czy sałatki), ale również dostawy cateringu gorącego na biznes lunche: https://pankanapka.pl/obiady-premium/lunch-biznesowy, cateringu na spotkania biznesowe, obsługa cateringowa szkoleń targów, konferencji etc. Poszukujesz cateringu do firmy w Warszawie? To świetnie trafiłeś! Nasza oferta obejmuje pełne spektrum usług skierowanych do warszawskich klientów firmowych.
  • catering dla firm Łódź – oferujemy usługi cateringu biznesowego dla klientów z Łodzi i okolic (realizujemy zamówienia na catering dla firm w Zgierzu, a także zlecenia cateringowe od firm m.in. z Pabianic, Aleksandrowa Łódzkiego i Konstantynowa Łódzkiego). Oferujemy różne warianty cateringu na spotkania biznesowe (przez catering przekąskowy, po catering gorący - biznes lunch: https://pankanapka.pl/obiady-premium/lunch-biznesowy, z uwzględnieniem przerwy kawowej: https://pankanapka.pl/przerwy-kawowe, jak również z możliwością rozbudowy o ofertę alkoholi: https://pankanapka.pl/wina). Szerzej o ofercie piszemy na naszym blogu: https://pankanapka.pl/biznes-lunch-lodz. Interesuję cię catering biznesowy Łódź? Potrzebujesz cateringu do firmy w Aleksandrowie Łódzkim? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
  • catering eventowy Warszawa | catering eventowy Łódź – organizujemy cateringi na większe imprezy firmowe, takie jak na przykład – imprezy piknikowe dla pracowników (np. w formie imprez z daniami z grilla), uroczyste bankiety firmowe,  imprezy zarówno dzienne jak i także całonocne. Więcej o naszych usługach cateringu eventowego dla firm dowiedzą się Państwo z artykułu na naszym blogu - https://pankanapka.pl/catering-eventowy-biznesowy-lodz-warszawa, a ofertę tutaj: https://pankanapka.pl/bankiet-firmowy.

catering dla firm Łódź


catering dla firm Warszawa


catering firmowy Warszawa


catering biznesowy Warszawa


catering firmowy Łódź


catering do firm Łódź

Tarcza antykryzysowa PFR