Catering na imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe Łódź i okolice (m.in.: Pabianice, Konstantynów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Stryków, Ozorków, Głowno, Brzeziny, Tuszyn, Rzgów, Nowosolna, Żabiczki, Rąbień)

Jest wiele okazji do organizacji imprezy okolicznościowej. W naszej firmie bardzo lubimy zajmować się tymi zleceniami. Czy to catering na chrzciny w Łodzi, czy catering na komunię w Aleksandrowie Łódzkim, catering na urodziny na działce pod Strykowem czy też innego rodzaju impreza okolicznościowa np. w Konstantynowie Łódzkim – wszędzie tam możesz na nas liczyć!

Oferujemy kompleksową obsługę imprez okolicznościowych na terenie całej aglomeracji łódzkiej. W naszej ofercie znajdziesz zarówno gotowe zestawy menu na imprezę okolicznościową, np.: https://pankanapka.pl/catering-na-imprezy-okolicznosciowe-lodz-zestaw-trzeci, jak również możesz zbudować własną kompozycję menu: https://pankanapka.pl/imprezy-okolicznosciowe-catering.

Szereg przydatnych informacji jak wybrać firmę cateringową, menu, na co uważać i czego unikać piszemy na naszym blogu: https://pankanapka.pl/catering-na-imprezy-okolicznosciowe-komunie-lodz. Zachęcam do lektury, śmiem twierdzić, że to prawdziwe kompendium wiedzy o organizacji imprezy okolicznościowej.

Wracając do tematu. Na czym polega wspomniana kompleksowość naszej oferty cateringu na imprezy okolicznościowe? Zapewniamy nie tylko szeroki wybór menu, od okolicznościowych klasyków typu rosół z makaronem, schabowy, po mniej oczywiste, a równie smaczne toskańskie kremy z pomidorów, krem z grzybów czy bitki wołowe z sosem grzybowym na sałatce ze szpinaku, parmezanu i sosu balsamicznego.

Oferujemy także obsługę kelnerską, obsługę barmańską (barman z barem mobilnym), a także niezbędne akcesoria w postaci sprzętu cateringowego – tutaj mam na myśli zastawę ceramiczną, sztućce platerowane, szklanki do napojów, kieliszki do wina i mocniejszych trunków (przy okazji warto nadmienić, że w naszej ofercie są także wina i prosecco - https://pankanapka.pl/wina), karafki, krzesła dla gości, stoły pod catering, stoły dla uczestników imprezy okolicznościowej, obrusy, serwetki.

Jeśli dana impreza okolicznościowa odbywa się w plenerze, na przykład działce pod Zgierzem (popularne Grotniki czy Sokolniki) czy Pabianicami (prym wiodą tu słynny Ldzań czy letniskowa Kolumna pod Łaskiem) to może zainteresować Cię także opcja wypożyczenia namiotu dla gości. W przypadku imprezy, która ma bardziej grillowy charakter, zadaszenie stanowiska grillowego jest standardem naszej pracy, natomiast w przypadku chrzcin czy komunii na świeżym powietrzu warto zabezpieczyć się na niepogodę (deszcz, wiatr, etc.) czy także silne słońce. Ani jedno ani drugie nie wpłynie pozytywnie na formę uczestników 😉 Przychodzimy z pomocą oferując poręczne, szybko montowane namioty w modułach 3x3 i 6x3 metry. Namioty zaopatrzone są w ścianki boczne, które można w razie potrzeby podwinąć lub opuścić.

Nieważne czy to komunia, chrzciny czy też innego rodzaju powód do zamówienia cateringu na imprezę okolicznościową, warto zadbać o ofertę napojów gorących. Wprawdzie sezon imprez okolicznościowych to głównie wiosna i lato, kiedy napoje typu kawa czy herbata raczej ustępują miejsca orzeźwiającej lemoniadzie, ale nie zaszkodzi pomyśleć także o serwisie napojów gorących.

Catering na imprezy okolicznościowe Łódź i okolice - kiedy i jak zamawiać? Catering na komunię warto zamawiać z dużym wyprzedzeniem. To ogólna zasada. Sezon jest krótki, raptem kilka niedziel, natomiast zainteresowanie organizacją cateringu na komunię jest rekordowo wysokie. Nie tak dawno mieliśmy do czynienia sytuacją kumulacji dwóch roczników komunijnych i niestety wielu klientom musieliśmy już odmawiać. Nie mamy w zwyczaju podgrzewać atmosfery i naganiać do składania zamówień z kilkuletnim wyprzedzeniem, ale z doświadczenia wiemy, że o komunijnym cateringu warto pomyśleć już jesienią roku poprzedzającego termin komunii. To wydaje się być bezpieczny termin na spokojne złożenia zamówienia i dogranie szczegółów. Zwłaszcza jeśli nie jest to standardowe zlecenie na catering. Jeśli planujesz imprezę na działce pod Strykowem, na której nie ma prądu czy wody, warto zgłosić się wcześniej by zadbać o każdy detal, w tym przypadku np. agregat prądotwórczy. Jako, że maj jest pracowitym miesiącem także w branży eventowej warto zawczasu zabezpieczyć sobie wynajem koniecznego sprzętu cateringowego.

W przypadku cateringu na chrzciny sytuacja wygląda lepiej, sezon trwa praktycznie cały rok, a możliwość żonglowania terminami jest dużo większa. Tutaj więc nie trzeba się aż tak mocno spinać i parę tygodni wyprzedzenia powinno w zupełności wystarczyć na spokojne złożenia zamówienia na catering na chrzciny. Oczywiście zaznaczę, że i tu zdarzają się wyjątki – okresy okołoświąteczne, dni wolne, długie weekendy. Jeśli planujesz zamówić catering na chrzciny w takich okresach lepiej zamów wcześniej niż później.

Dokąd można zamawiać nasz catering na imprezy okolicznościowe? Jak wspomniałem obszar dostaw obejmuje całą aglomerację łódzką (Tuszyn, Rzgów, Pabianice, Dobroń, Ksawerów, Konstantynów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, Stryków, Zgierz, Ozorków, Grotniki, Głowno, Nowosolną, Brzeziny), a więc dawne województwo miejskie łódzkie, ale też tereny leżące poza tym obszarem. Generalnie jeśli Twój kod pocztowy zaczyna się na 95-… to na 100% jesteśmy w stanie zorganizować Ci chrzciny, komunię lub innego rodzaju okolicznościową imprezkę. Nie stronimy od organizacji imienin, urodzin, rocznicy ślubu, a nawet samych wesel plenerowych (szerzej o ofercie weselnej piszemy tutaj: https://pankanapka.pl/blog-catering-weselny-lodz, a o samą ofertę cateringu weselnego znajdziesz tutaj: https://pankanapka.pl/catering-weselny-lodz-menu).

Komunia w Strykowie? Chrzciny w Konstantynowie Łódzkim? Catering na rocznicę ślubu w Pabianicach? Tak! We wszystkich powyższych przypadkach możesz liczyć na naszą fachową pomoc i doradztwo. Pomożemy w doborze optymalnego menu na Twoją imprezę okolicznościową. Podpowiemy ile jedzenia zamówić na komunię, ile na chrzciny, przedstawimy ofertę menu, cenniki itp. Serdecznie zapraszamy!

catering na imprezy okolicznościowe Łódź


catering na chrzciny Łódź


catering na komunię Łódź


catering na komunię Zgierz


catering na komunię Pabianice


catering na komunię Aleksandrów Łódzki


catering na komunię Konstantynów Łódzki


catering na komunię Stryków


catering na chrzciny Stryków


catering na chrzciny Zgierz


catering na chrzciny Pabianice

catering na imprezy okolicznościowe Zgierz

catering na imprezy okolicznościowe Pabianice

catering na imprezy okolicznościowe Aleksandrów Łódzki

catering na imprezy okolicznościowe Konstantynów Łódzki
Tarcza antykryzysowa PFR