NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Zamówienia

Ile kosztuje catering na 20-30 osób? Należy przyjąć ok. 40 zł/os. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zestawów na 10/20/30 osób - https://pankanapka.pl/zestawy-na-10-20-30-osob. lazy Koszt pierwszej opcji na 20 osób to od 799 zł do 849 zł, cena cateringu na 30 osób to 1199 zł lazy . Zestawy zawierają szereg przekąsek, sałatek i kanapek dedykowanych cateringowi na zimno.

Zamówienie realizujemy w dni robocze oraz weekendy max. w godzinach 8-20 (godziny różnią się w zależności od regionu dostaw i dnia tygodnia). Zamówienie należy złożyć na 48 godzin przed podanym terminem realizacji. Przykład: zamówienie na piątek na 15:00 należy złożyć najpóźniej we środę do godz. 14:59.

Na dni tygodnia od poniedziałku do piątku obowiązują tzw. "zamówienia ekspresowe", które wiążą się z dopłatą 10% lub 15% do kwoty bazowej za produkty (koszty dostawy i pater pozostają niezmienne).


W przypadku kiedy nie mogą Państwo złożyć zamówienia przez stronę sklepu prosimy o kontakt z naszym biurem. W przypadku możliwości realizacji zostaną Państwo poinformowania o dalszych procedurach.


Wszystkie nasze produkty przygotowujemy na konkretne, indywidualne zamówienie. Nie magazynujemy gotowych produktów, co gwarantuje, że dostaniesz produkt najwyższej jakości i świeżości. Przygotowanie wymaga czasu, stąd nie ma opcji zamówienia "na już". Zalecamy zachowanie min. 48 godzinnego wyprzedzenia czasowego, a w przypadku terminów świątecznych lub komunijnych nawet kilku tygodni.

Co do zasady wykonujemy po min. 5/10 produktów z danego rodzaju. Liczby sztuk/porcji pokazane na stronie oznaczają minimalną liczbę jaką możemy wykonać.

Dostawa

Łódź i okolice - 250 i 1000 zł w zależności od dnia tygodnia. Warszawa i okolice - 500, 1000 lub 250 zł w zależności od dnia tygodnia. Może obowiązywać obniżone minimum logistyczne dla wszystkich stref na poziomie 250 zł. Aby sprawdzić dostępność terminów z promocyjnym minimum logistycznym należy wprowadzić kod pocztowy, datę i godzinę dostawy. Godziny z obniżonym minimum logistycznym są oznaczone kolorem seledynowym.
Do minimów logistycznych wliczają się koszty produktów, nie są wliczane opłaty za patery i koszty dostawy.

Jak mogę sprawdzić czy dostarczacie katering do mnie? Na stronie głównej po kliknięciu w baner "sprawdź czy do Ciebie dowozimy" podając kod pocztowy.

Nasz catering dostępny jest w aglomeracji łódzkiej i warszawskiej, m.in. w miastach: Łódź, Warszawa, Pruszków, Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Otwock, Jabłonna, Wiązowna, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Głowno, Ozorków, Pabianice, Zgierz, Rzgów, Tuszyn. Możesz także wprowadzić kod pocztowy do naszej wyszukiwarki i szybko sprawdzić czy obsługujemy daną lokalizację: https://pankanapka.pl/obslugiwany-obszar/koszty-dostawy

Czy jedzenie dojedzie do mnie świeże? Tak, realizujemy dostawy wyłącznie własnym transportem, by zapewnić maksymalną świeżość i zagwarantować odpowiednią prezencję. Produkty są przewożone w warunkach chłodniczych z zachowaniem ciągu chłodniczego. Także bądź spokojny - katering jaki do Ciebie przyjedzie na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Catering dostarczamy max. w godzinach 8-20 (godziny mogą się różnić w zależności od dnia i regionu dostaw). Dostawy poza wymienionymi godzinami do ustalenia w drodze bezpośredniego kontaktu z naszym biurem. Zastrzegamy możliwość modyfikacji godzin dostaw dla określonych dni. Szczegóły ewentualnych zmian wskaże system w trakcie procesu składania zamówienia. 

Przekąski zimne, kanapki, tartinki są dostarczane na paterach aluminiowych (koszt to 3 zł/szt.) lub z białego tworzywa (za dopłatą 8 zł/paterę) - wybiera się je w trakcie procesu składania zamówienia. Sałatki dostarczamy w jednorazowych, przezroczystych półmiskach, dania obiadowe w jednorazowych opakowaniach (opakowania nadają się do włożenia do piekarnika i odgrzewanie w temperatrze do 120 stopni Celsjusza).

Staramy się realizować dostawy na wskazaną w zamówieniu godzinę, jednak zgodnie z regulaminem sklepu możliwe przesunięcie to + - 1 godzina. Przykładowo zamawiając na 14 dostawa zgodnie z regulamiem odbywa się międy 13 a 15. W przypadku większych zmian potwierdzamy je z klientem telefonicznie lub mailowo. W przypadku kiedy zależy Ci na zamówieniu na konkretną godzinę wpisz proszę stosowną informację w polu "uwagi" na końcu procesu jego składania.

Dostawy są realizowane we wszystkie dni tygodnia (włączający soboty i niedziele). Wyjątkiem jest część dni oznaczona jako wolne od pracy czerwoną kartką w kalendarzu. W celu sprawdzenia możliwości realizacji na dany dzień oznaczony czerwoną kartką w kalendarzu prosimy o kontakt z naszym biurem lub sprawdzenie w kalendarzu sklepu.

Inne

Jakie są możliwe formy płatności? Przelew online, przelew zwykły, płatność kartą kredytową online, płatność kartą przy dostawie (Visa, Mastercard, American Express) lub gotówką przy dostawie: https://pankanapka.pl/formy-platnosci. Przy zamówieniach >1000 zł system wymaga wpłata 30% zaliczki.

Prosimy o kontakt z naszym biurem poprzez mail biuro@pankanapka.pl lub telefon: 512 100 522 lub 512 100 523. Poinforumjemy o możliwych alternatywnych formach złożenia i opłacenia zamówienia kateringowego.

Standardowo wszystkie dania obiadowe dostarczane są na zimno, do odgrzania we własnym zakresie. Ws. ewentualnej możliwości dostawy na gorąco prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z naszym biurem.

O firmie

Jesteśmy cateringowym sklepem internetowym firmy Pan Kanapka S.C. (www.pankanapka.pl), z siedzibą w Łodzi, przy ul. Północnej 42. Na rynku usług cateringowych działamy od 2001 roku, zaś pod firmą Pan Kanapka S.C. od 2005 roku.  

Świadczymy usługi cateringowe w zakresie dostaw: kanapek, zimnych przekąsek, sałat i sałatek oraz fingerfood, monporcji wytrawnych, słodkich oraz dań obiadowych. Platforma sklepowa PanKanapka.pl dedykowana jest stricte zimnym przekąskom cateringowym różnego typu, a także dostawom dań obiadowych w wersji na zimno, do własnoręcznego odgrzania w domu. Świadczymy także usługi z zakresu organizacji przyjęć okolicznościowych i imprez domowych (komunie, wesela, chrzciny, grillowe garden party), imprez firmowych (przerwy kawowe, bankiety, obsługa eventów, imprez plenerowych, dostawy lunchboxów).

ZADAJ PYTANIE

Dane kontaktowe
Pan Kanapka S.C J. Matuszewski D. Andrzejczak
ul. Północna 42
91-425 Łódź
Polska
NIP 726-251-49-62
REGON 100061820
Siedziba firmy:
Pan Kanapka S.C J. Matuszewski D. Andrzejczak
ul. Północna 42
91-425 Łódź
Polska
Adres korespondencyjny:
biuro@pankanapka.pl
Tarcza antykryzysowa PFR