Przekąski fingerfood

Czym byłby świat bez przekąsek finger food? Szczerze mówiąc trudno mi sobie wyobrazić domową imprezę albo catering na biznesowe spotkanie bez czegoś szybkiego i poręcznego „na ząb”, a do tego przekąski finger food nadają się wprost znakomicie. Jeśli więc rozważacie zamówienie jakiegoś prostego cateringu na imprezę domową w Łodzi lub na spotkanie biznesowe do biura w Warszawie (dostawa przekąsek do biur), przekąski to byłby mój pewniak.

Przygotowując naszą ofertę cateringową na przekąski fingerfood staraliśmy się zaspokoić jak najszersze spektrum zainteresowań naszych klientów. Fingerfoody podzieliliśmy na grupy, na każdej paterze przekąsek znajdziecie ich tam zawsze dokładnie 30 sztuk, po 10 sztuk z rodzaju, czyli 3 typy przekąsek na paterze to taki nasz żelazny standard.

Finger food catering Warszawa to hasło otwiera przed Wami świat drobnych imprezowych przekąsek. Zajrzyjcie do naszego mikro świata przekąsek, w którym aktualnie znajduje się kilkanaście propozycji pater z przekąskami, czyli łącznie kilkadziesiąt różnych wariantów przekąsek. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Proponujemy dostawy cateringu przekąskowego z uwzględnieniem preferencji zarówno miłośników wędlin i mięs, jak również smakoszy ryb, czy zwolenników finger food w wersji wegetariańskiej, jak również fingerfood'y wegańskie.

Gdzie działamy? Podobnie jak w przypadku wielu innych ofert cateringu nasze przekąski dostarczymy zarówno na spotkanie biznesowe w Warszawie (dostawa przekąsek do biur, finger food Warszawa), jak i na garden party w Łodzi lub okolicach (Aleksandrów Łódzki zna nasze przekąski bardzo dobrze, gdyż jesteśmy częstym gościem i w samym mieście, jak i szybko rozbudowujących się okolicach – Rudzie Bugaj czy Rąbieniu). Generalnie można powiedzieć, że catering przekąskowy dostarczamy do aglomeracji łódzkiej i warszawskiej, a zatem nie tylko do samej Warszawy, ale i okolicznych terenów (m.in. nasze przekąski i przystawki możecie zamówić do Piaseczna, Piastowa, Konstancina Jeziornej, Otwocka, Milanówka, Grodziska Mazowieckiego, Ożarowa Mazowieckiego, Izabelina, Legionowa i większości okolicznych miejscowości oraz wsi). Najłatwiej sprawdzić czy dojeżdżamy pod Twój adres wchodząc na naszą stronę: https://pankanapka.pl/obslugiwany-obszar/koszty-dostawy Wpisz swój kod pocztowy i od razu poznasz odpowiedź!

Analogicznie sytuacja wygląda na naszym macierzystym rynku łódzkim – dostarczamy catering w formie przekąsek i przystawek do Łodzi i najdalszych zakątków aglomeracji łódzkiej. Wystarczy wspomnieć, że finger foods dowieziemy i do Pabianic i do Zgierza, ale także do Grotnik, Ozorkowa, Głowna czy Nowosolnej, ale także do Dobronia i wspomnianej już Rudy Bugaj. Nasz catering przekąskowy dostępny jest z dostawą również w Konstantynowie Łódzkim i Brzezinach.

Niewątpliwą zaletą naszej strony jest jej format – strona pełni funkcje sklepu cateringowego, gdzie łatwo zamówisz tace z przekąskami fingerfood, taki swoisty garmaż online. Każda patera jak już pisałem zawiera pakiet 30 szt. przekąsek, każda ma też swoje zdjęcia (zaznaczyć w tym miejscu warto, że fotografia stanowi naszą własność, a przekąski na niej pokazane nie są zdjęciem kupionym ze stocka, a naszą oryginalną produkcją, nie manipulowaną sztucznie w Photoshopie). Wchodząc na dedykowaną przekąskom podstronę uzyskasz zatem komplet interesujących Cię informacji – o rodzajach przekąsek, o ich cenach, ilości na paterze, możliwości realizacji zamówienia pod wskazany adres, szybkości tej realizacji (standardowo to 48 h od złożenia zamówienia). Chcesz szybko porównać oferty? Potrzebujesz przekąski na imprezę w Warszawie? Chcesz sprawdzić cenniki przekąsek fingerfood? Nasza strona to właściwy adres! Więcej informacji znajdziesz też na https://www.facebook.com/PanKanapkaCatering

My nie boimy się konkurencji, wszystkie informacje są jasno i czytelnie przedstawione na stronie sklepu cateringowego. Koszt dostawy cateringu do Warszawy to 35 zł, w aglomeracji warszawskiej (m.in.: Piaseczno, Piastów, Pruszków, Milanówek, Otwock, Konstancin Jeziorna, Magdalenka, Nadarzyn, Izabelin, Marki, Ząbki) koszt transportu to 35 zł, w Łodzi jest to 29 zł, podobnie jak w aglomeracji łódzkiej (m.in.: Zgierz, Pabianice, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Brzeziny, Głowno, Ozorków). Minima logistyczne do sprawdzenia na wspomnianej już wyżej stronie.

Nasze przekąski dostarczamy zarówno do firm w Warszawie, jak i do firm łódzkich. Na przyjęcia domowe w Pabianicach, czy też na szalone domówki w Piasecznie czy przekąski na imprezy domowe w Warszawie. Sprawdź jak łatwo, szybko i bezpiecznie zamówisz u nas catering przekąskowy na wybraną przez Ciebie okazję. Nieważne do domu czy do firmy, dostawy organizujemy zarówno w weekendy jak i w dni robocze.

Polecamy się także firmom eventowym, które chciałby zamówić nasze przekąski fingerfood na imprezę firmową i bankiety firmowe, targi etc. Oferujemy ciekawe rozwiązania pakietowe, polecamy też uwadze nasze przekąski w wersji serwowanej w kieliszkach, tzw. monoporcje, które można odnaleźć tutaj: https://pankanapka.pl/monoporcje-wytrawne. Zapraszamy do współpracy! Przekąski na imprezy to nasza specjalność!

finger food catering Warszawa


catering przekąski finger food Łódź


przekąski finger food Warszawa cennik


catering finger food Piaseczno


catering finger food Łódź


przekąski na imprezę Warszawa


catering przekąski Aleksandrów Łódzki


catering przekąski Zgierz


catering przekąski Pabianice


catering przekąski Konstantynów Łódzki


finger foods catering warsaw

finger foods catering warsaw prices

finger food catering Warszawa

przystawki catering Warszawa cennik

finger food catering Warszawa cennik

catering przekąski Piaseczno

catering przekąski Pruszków

catering przekąski Izabelin

catering przekąski Ożarów Mazowiecki

catering przekąski Milanówek

catering przekąski Konstancin Jeziorna
Tarcza antykryzysowa PFR