BLOG
Zdjęcie Gdzie działamy i dlaczego akurat tam?
Gdzie działamy i dlaczego akurat tam?

Gdzie dowozimy nasz catering?

Niektóre firmy cateringowe działają jedynie w obrębie swojego najbliższego otoczenia. Dzielnica, miasto, powiat, bywa różnie. Są i takie, które na celownik biorą sobie obsługę jedynie wielkich imprez, co wiąże się oczywiście z tym, że działać trzeba w skali całego kraju. Siłą rzeczy liczba wielkich imprez  jest ograniczona. Pan Kanapka Catering jest firmą specjalizującą się w przekąskach fingerfood i obsłudze różnego rodzaju imprez, eventów, cateringów domowych, dostawa cateringu śniadaniowego. Zaczynaliśmy w 2001 roku od obsługi rynku łódzkiego (rozumianego jako Łódź + miasta satelickie - Pabianice, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Stryków, Głowno, Ozorków czy Brzeziny), ale z uwagi na niewielką odległość, naszą biegłość logistyczną, potencjał i prestiż jakie daje obecność na największym rynku w Polsce, zdecydowaliśmy się działać także na terenie aglomeracji warszawskiej.

Nasz catering dostarczamy do Warszawy, a także wielu miast i miejscowości podwarszawskich (są to m.in. Brwinów, Pruszków, Piaseczno, Ożarów Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Konstancin-Jeziorna, Otwock, Marki, Ząbki czy Legionowo). Krótko mówiąc obsługujemy niemal całą aglomerację łódzką i aglomerację warszawską.

Czy dojeżdżamy pod Twój adres? Najprościej sprawdzisz to wpisując swój kod pocztowy na naszej stronie: https://pankanapka.pl/obslugiwany-obszar/koszty-dostawy. W najbliższym czasie planujemy wejście na kolejne rynki. Zatem mamy nadzieję do zobaczenia!

Jacek Matuszewski

Strzałka wróć

gdzie dowozi catering Pan Kanapka


dokąd dojeżdża Pan Kanapka


gdzie dojeżdża Pan Kanapka


Pan Kanapka Catering obszar działania


Pan Kanapka Catering zasięg dostaw


czy Pan Kanapka Catering dojeżdża do mnie

Tarcza antykryzysowa PFR