Menu Oferta barmańska
MENU Oferta standard
PRODUKT SPECJALNY
DOSTĘPNOŚĆ
OPIS

Jeśli szukasz firmy, która kompleksowo obsłuży Cię w zakresie cateringu, a także zadba o odpowiednią oprawę koktajlową Twojej imprezy to trafiłeś we właściwe miejsce 😉 
Oferujemy profesjonalną obsługę barmańską imprez firmowych, szykownych cocktail parties, bankietów, a także imprez plenerowych i wesel.  Old Fashioned? Negroni? Manhattan? Caipiroska? Oczywiście! Nasza oferta zbudowana jest na klasycznych koktajlach oraz ich najpopularniejszych twistach, których przygotowanie i podanie staramy się udoskonalić jak tylko to możliwe aby były największa atrakcją Twojej imprezy.  

Dysponujemy pełnym zapleczem sprzętowym, barem mobilnym i wyśmienitą załogą specjalistów i absolutnych pasjonatów swojego fachu. Pracujemy wyłącznie na bazie alkoholi renomowanych marek oraz naturalnych i sezonowych produktach.

Osobą odpowiedzialną za kształt naszej oferty jest młody i ambitny Michał Borowiec, zwolennik używania tylko naturalnych produktów i polityki zero waste. 

Uzupełnieniem naszej oferty jest profesjonalny serwis starannie dobranego wina oraz możliwość podania piw rzemieślniczych z szerokiej oferty browaru Pinta.
Obsługę barmańską świadczymy na terenie miast Łódź/Warszawa, a także w ich aglomeracjach. O szczegóły pytaj osobiście, gotowi do działania czekamy na Twój kontakt: biuro@pankanapka.pl lub pod nr tel.: 512100522.

Tarcza antykryzysowa PFR